RS 400 / RS 800

Kompaktní skenovací zařízení výrazně posiluje automatizaci měření denzit a nárůstu tiskového bodu z jakéhokoliv měřícího vzorku, barevné nebo testovací škály. Použití je jednoduché: ergonomicky navržený přístroj vám přesně padne do ruky. Rychle přejedete přes vytištěný testovací proužek – kolečka ve spodní části přístroje zaručí rovný pohyb.

K dispozici jsou dva modely dle vašich požadavků: skenovací denzitometr RS 400 se hodí především k měření čtyřbarvových tisků a skenovací spektrometr RS 800 je speciálně konstruován pro měření přímých barev ve vysokém spektrálním rozlišení.

Software TECHKON ExPresso pak změřené hodnoty přebírá a zobrazuje v počítači najednou hodnoty denzit nanášené barvy ve všech zónách. To umožňuje rychlou a přesnou kontrolu tiskového procesu, a tak dovoluje dosahovat krátkých nastavovacích časů, menších ztrát a vysoké kvality tisku.

Pro velké formáty lze zařízení upevnit na pojízdné lyžiny. A k dispozici je i verze s pohonnou jednotkou. Přímé lyžiny LT mohou být upevněny na jakýkoliv stůl bez vrtání a tím ještě více zjednodušují instalaci.

Technická podpora produktu ukončena k 31. prosinci 2013. Alternativními produkty jsou SpectroJet nebo SpectroDrive.